Андрій Богдан — «Слугам народу»: «Якщо будете сліпо виконувати волю ідіотів,… вас будуть бити …» (відео)

загрузка...

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, текст «митрия гостях гордона»

Уже другий день соцмережі просто розриваються від коментарів під інтерв’ю Дмитра Гордона з колишнім керівником Офісу президента України Андрієм Богданом. Тим самим Богданом, який свого часу був на кожній фотографії із Зеленським. Про нього ж говорили, що це саме він підказує президенту, які рішення приймати, а які — ні.

На изображении может находиться: 2 человека, часть тела крупным планом

Аж раптом якась чорна кішка пробігла між новоявленими політиками, в результаті чого А.Богдана було звільнено. В інтерв’ю виданню «Українські новини» президент заявив, що причиною звільнення стали особисті відносини.

На изображении может находиться: текст «президент украины владимир зеленский заявил ο том, что отставка андрея богдана с поста главы офиса президента связана с личными отношениями. президент уверяет, что увольнение произошло не из-за работы богдана. 06 этом зеленский заявил в интервью "The Guardian". причиной отставки андрея богдана с поста главы офиса президента стали человеческие отношения" "я не хотел бы комментировать эту историю, потому что Mыi с андреем прошли достаточно долгий путь. y меня не было ним отношений до политики. мы прошли всю избирательную кампанию, a потом довольно долго работали вместе. это немного o другом, это o человеческих отношениях", сказал зеленский.»
https://ukranews.com/news/688745-zelenskij-uvolil-bogdana-iz-za-chelovecheskih-otnoshenij

І ось9 вересня А.Богдан розповідає журналісту Д.Гордону про ти самі «відносини».

А.Богдан розповів, через що виник конфлікт із Володимиром Зеленським, завершенням якого було те, що він пішов з поста голови Офісу президента; чому голова держави позбавлений альтернативної точки зору і хто влаштовує йому теплу інформаційну ванну, яка перетворилася в бетонний склеп; вплив на В.Зеленського має Ігор Коломойський та інші олігархи; хто придумав передвиборче гасло «Весна прийде — саджати будемо» і чому його не вдається втілити в життя; чому «влада з’їдає Зеленського» і хто саме прийде на його місце, пише gordonua.com

«Звичайно, слова кинутих дружин / чоловіків і некрасиво звільнених чиновників треба ділити на 48, але, навіть поділивши і залишивши факти, точно підтверджується,  що ми маємо апокаліпсис. У мене глибокий шок від почутого», — висловилася після перегляду інтерв’ю відома журналістка і телеведуча Тетяна Даниленко.

І це дійсно так. Послухайте лише маленьку частину інтерв’ю і все зрозумієте. Богдан звертається до НАРДЕПІВ ВІД «СЛУГИ НАРОДУ»:

Опубліковано Один дома Сумы Пʼятниця, 11 вересня 2020 р.

 

Наразі ДБР України вже направило повістку екс-голові президентського офісу Андрію Богдану. Повідомлення про це опубліковано на сайті відомства. ДБР вирішило провести перевірку відомостей, які він виклав в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

Нагадаємо, що А.Богдан керував офісом Зеленського з червня 2019 року по лютий 2020 року.

Цікаво буде подивитися на рейтинг «Слуги народу» через тиждень, якщо він за останніми даними, навіть до скандального інтерв’ю стабільно опускався вниз. У серпні він становив більше 30% на сьогодні вже менше 25%.

Нижче дані на початок вересня.

Джерело рейтингу news.liga.net

Поглянути повне інтерв’ю можна тут:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *