Багаті Суми: відділ охорони здоров’я Сумської міськради переплачує за деззасоби

загрузка...

25 березня у системі Прозорро були оприлюднені договори, які уклав відділ охорони здоров’я Сумської міськради на закупівлю деззасобів для протидії коронавірусу.

Так, відповідно до договору, який відділ охорони здоров’я Сумської міськради уклав із ТОВ «Медичний системний інтегральний сервіс», за рахунок резервного фонду міського бюджету місто придбало ЕконормDEZ Актив (дезінфікуючий засіб для поверхонь) у кількості 85 штук по 5 л. за 163,625 тис. грн. Ціна за одиницю (5 л. деззасобу) склала 1925 грн.

Рятувальники в Сумах допомогли маленькій спортсменці (відео)

У той же час, у системі ProZorro оприлюднений договір, укладений управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві держадміністрації,  на придбання дезінфікуючого засобу ЕконормDEZ Актив по 5 л., згідно із яким вартість однієї одиниці деззасобу склала 1482 грн. Цю закупівлю столичне управління освіти здійснило в той же день, що і сумський відділ охорони здоров’я – 25 березня.

Відповідно до даних реєстру юридичних осіб, ТОВ «Медичний системний інтегральний сервіс» належить Збукарєву Ігорю Всеволодовичу – депутату Сумської міськради 5-го скликання.

sumy.today

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *