Бидло як воно є: У Лебедині молодики «побилися» з інформаційним стендом (відео)

загрузка...

Бидло, яке постійно знаходиться в пошуках пригод, воно скрізь однакове, що в Сумах, що в Лебедині. Так на сторінці Лебединської міськради в фейсбук розмістили відео на якому зафіксовано те, як група молодих людей намагається героїчно побити інформаційний стенд, який, на жаль, не дасть здачу в відповідь.

«Вандали руйнують місто! У ніч з четверга на п’ятницю минулого тижня, у нашому місті сталася подія, яку, можливо, не кожен і помітив. Та залишити її без уваги неможливо і сказати, що подібних прецедентів раніше не траплялося, на жаль, теж не можна.

У парку імені П. Полуботка вандали пошкодили інформаційний стенд проєкту благоустрою парку фондом Івана Лозового. Компанія хуліганів, близько 2 ночі, проходячи парком раптово зупинилися і почали бити по металевому стенді, аж доки той не зазнав пошкоджень та не впав на землю.

Виконавчий комітет Лебединської міської ради висловлює свою обуреність діями вандалів! Подібні речі не припустимі! Винні мають бути притягнуті до відповідальності.

Готуйтеся: Тариф на передачу електроенергії з серпня збільшиться на 54,6%

Шановні лебединці, закликаємо вас бути пильними і відповідальними. Повідомляйте про правопорушення, свідками яких ви стали, до відповідних органів! Якщо ми хочемо жити у чистому та квітучому місті, гуляти парками та відпочивати у чистих скверах, ми маємо самі подбати про його добробут і благоустрій. Ніхто не зробить цього за нас.» — написали у спільноті.

На жаль роздивитися обличчя цих лебединських «героїв» неможливо.

Вандали руйнують місто!У ніч з четверга на п'ятницю минулого тижня, у нашому місті сталася подія, яку, можливо, не кожен і помітив. Та залишити її без уваги неможливо і сказати, що подібних прецедентів раніше не траплялося, на жаль, теж не можна.У парку імені П. Полуботка вандали пошкодили інформаційний стенд проєкту благоустрою парку фондом Івана Лозового. Компанія хуліганів, близько 2 ночі, проходячи парком раптово зупинилися і почали бити по металевому стенді, аж доки той не зазнав пошкоджень та не впав на землю. Виконавчий комітет Лебединської міської ради висловлює свою обуреність діями вандалів! Подібні речі не припустимі! Винні мають бути притягнуті до відповідальності.Шановні лебединці, закликаємо вас бути пильними і відповідальними. Повідомляйте про правопорушення, свідками яких ви стали, до відповідних органів! Якщо ми хочемо жити у чистому та квітучому місті, гуляти парками та відпочивати у чистих скверах, ми маємо самі подбати про його добробут і благоустрій. Ніхто не зробить цього за нас.

Опубліковано Лебединська міська рада Понеділок, 13 липня 2020 р.

Метки:

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *