Борги комунального підприємства. Хто і чому позивається до суду на “Сумитеплоенергоцентраль”

Комунальне підприємство “Сумитеплоенергоцентраль” має сплатити 1 млн грн боргу. Також починає судитися за ще майже 3 млн грн, які з нього просять стягнути підрядники. Про це розповів його новий директор Володимир Чепік.

На цю посаду його призначили 12 серпня. Він є депутатом Сумської міськради від фракції “Європейська солідарність”.

“На сьогодні рахунки підприємства заблоковані. Є рішення суду 2020 року про заборгованість близько 1 млн грн. Однак наказ про примусове виконання було подано 5 серпня цього року. Позови є. Зараз справи розглядаються. Будемо відповідно до повноважень представляти інтереси нашого підприємства. Думаю, це не ті позовні заяви, які можуть зупинити його роботу”, — сказав він.

1 млн грн боргу, яке має сплатити підприємство, у нього відсудило ТОВ “Облсумиліфт”. Також у суді ще три позови від двох товариств: “БМУ “Макси Буд” та “Смартпромбуд”.

9 серпня Господарський суд області відкрив три провадження: за двома заявами від “Макси-Буд” про стягнення близько 2 млн грн та призначив підготовче засідання у справі про заборгованість “Сумитеплоенергоцентраль” перед “Смартпромбудом” на понад 1 млн грн. Директором останнього є також депутат міськради й теж від фракції “Європейська солідарність” — Євген Косяненко.

Читати також: У Тиманівці на Шосткинщині горіла домашня ферма. Збитки мільйонні

“Це виконані роботи по житловому фонду. Був замовником “Сумитеплоенергоцентраль”. Це десь за 7-8 місяців. Ми спілкувалися, але ж довелося подати позов до суду”, — зазначив він.

“Усі підрядні роботи по будинках, коли нас як підрядників наймали згідно з договором. Входи в під’їзди, накриття цих під’їздів. Кор.: Це було у 2016-17 рр.? — Ні, це договір з пролонгацією. Борги виникли десь у 2020-2021 роки. Кор.: — До цього вам якось обіцяли повернути ці гроші, що ви не подавали до суду? — Так, обіцяли, але не вийшло, напевно”, — сказала директорка ТОВ “Макси Буд” Неля Довженко.

Попереднім директором комунального підприємства “Сумитеплоенергоцентраль” був Євген Скоробагатський. Він сказав, що після закінчення контракту не захотів далі обіймати цю посаду, тому оскаржувати своє звільнення та поновлюватися не буде. Більше нічого коментувати не став.

Що відомо

  • Підприємство “Сумитеплоенергоцентраль” є одним з управителів житлового фонду міста. У його віданні — понад 400 будинків. Також воно обслуговує 142 ліфти.
  • Статутний фонд “Сумитеплоенергоцентраль”, згідно з даними аналітичної системи державних реєстрів Youcontrol, — майже 1 млн 200 тис. грн. Поки уповноваженою особою (директором) значиться в реєстрі інша людина — Ігор Чемодуров.

suspilne

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *