«Боротьба з наркотиками» в Сумах: за 4 роки нуль реакції з боку правоохоронців

загрузка...

До нас звернулися мешканці будинку №20 по вул. Люблінська в місті Суми. За їхніми словами, більше 4 років у будинку продають наркотики. Реалізацією, нібито, займається одна з мешканців. Сусіди неоднаразово повідомляли в поліцію, зверталися на гарячу лінію, правда анонімно, оскільки бояться помсти жінки і її чоловіка. Аналогічні звернення, за словами наших співрозмовників, надходили і до служби у справах дітей. Справа в тому, що у «продавця» є неповнолітні діти.

На доказ своїх слів мешканці будинку надали нам масу фото і відео з камер відеоспостереження, які були встановлені спеціально, щоб контролювати ситуацію біля під’їзду, в якому знаходиться наркопритон.

На жаль, ми не можемо їх оприлюднити з однієї лише причини. Стане зрозуміло в чиїй квартирі встановлена камера. Ми не можемо поставити під загрозу сім’ю сумчан.

Згідно часу на фото та відео, клієнти йдуть в основному вночі. Періодично жінка сама виходить, передає щось і бере гроші, але іноді впускає клієнтів, які виходять буквально за 1-3 хвилини. Іноді вона йде до розташованого поруч навчальному закладу і там відбувається обмін.

На її чоловіка також в поліцію надходили скарги, так як мешканці будинку стверджують, що той обкрадає підвали.

У вересні сумчани зробили останню спробу звернутися до поліції. За їх словами (це був дзвінок) їм не повірили і сказали не займатися дурницями.

Читати також: У Краснопіллі вогнеборці врятували житловий будинок

Ми були впевнені, що правоохоронці перевіряють в таких випадках будь-які повідомлення, навіть анонімні. Але, як видно, часи змінилися. Ми звернулися в поліцію відкрито і повідомили отриману нами інформацію. У відповідь нам сказали «дякуємо» і що інформацію передали особисто керівнику відділення, який і пообіцяв все перевірити.

На жаль, за 2 тижні не змінилося геть нічого. Потік клієнтів продовжує курсувати до під’їзду, це видно на свіжих фото за останні два дні. Правда, вони стали приходити раніше, починаючи з 20:00. Тому ми вирішили розмістити інформацію відкрито.

Про те, що відбувається в згаданому будинку, чудово знають і ті сумчани, які мешкають у будинках поруч(Куликівська, 27 і Галицького, 34). А це означає, що дільничний просто не може не знати, чим торгує сумчанка з чоловіком.

Чотири роки … Ось це і є боротьба з наркотиками в місті? Або хтось отримує частку?

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *