БВКК «Федорченко» хоче отримати чергову ділянку комунальної землі під багатоквартирні будинки

Сьогодні, 1 червня, депутати земельної комісії розглянуть питання про початок передачі останньої земельної ділянки масиву, що на перехресті вул. Кринична та вул. Прокоф’єва, під розміщення чергових багатоквартирних будинків.

“Цього разу змінюють цільове призначення земельної ділянки з громадської забудови на багатоквартирну. І знову замість паркомісць, зелених зон та майданчиків для відпочинку мешканці отримують чергові житлові будинки впритул до своїх балконів.

Нагадаю, що в цьому житловому масиві люди намагаються відстояти своє право на комфортне життя. Натомість депутати не чують людей,  допомагають сім’ї голови облради.
Про чергові махінації свідчать і записи у ДРПП. Як Вам такі формулювання?

« Адміністративна будівля літ. “Б-2″ збудована до 05 серпня 1992 р. При оформленні Свідоцтва про право власності від 02.11.2004 року не була включена до складу майна як і інші дев’ять будівель і споруд, що розташовані на земельній ділянці № 2а по вул. Кринична в м.Суми» або «Об’єкт нерухомого майна: будинок охорони літ.Д-І – тимчасова споруда (без фундаменту)»

Читати також: Відключення гарячої води в Сумах: де в червні?

Незрозумілий «турборежим» у дії. Право власності оформлено 25.05.2021(вівторок), заява на зміну цільового призначення земельної ділянки подано 28.05.2021(п’ятниця), а вже 31.05.2021(понеділок) розгляд заяви включено до додаткових питань порядку денного земельної комісії.

Звичайні підприємці про таке лише мріють.

Переконаний, що головна «Інвест –няня» цього проекту сидить у кабінеті голови обласної ради.

На жаль, депутатів земельної комісії при розгляді питань Федорченко не цікавить законність, раціональність та думка виборців.

Тож побачимо, хто з них долучиться до чергового схемотозу від Федорченко”, – написав напередодні депутат Сумської міськради Володимир Чепік на своїй сторінці у Фейсбуці.

Возможно, это изображение (текст)

Нагадаємо вам також персональний склад комісії 

№ п/п ПІП, посада члена постійної комісії № телефону
1 Дмитренко Сергій Миколайович – голова  050-015-02-19
2 Соколов Олександр Олегович – заступник  050-957-37-61
3 Джарішнелов Олександр Вікторович – секретар  066-476-49-21
4 Галаєв Расул Магомед-Шарипович
5 Дяговець Олена Володимирівна
6 Зюзь Євген Олександрович
7 Куц Владислав Віталійович
8 Левченко Олег Олександрович
9 Хандурін Дмитро Вікторович

debaty

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *