Частину сумчан залишили без інфраструктури: депутати віддали землю «Федорченко»

загрузка...

Сьогодні на шостій сесії Сумської міської ради 8-го скликання депутати розглянули рішення про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку зі зміною її цільового призначення за адресою.

Мова йде про ділянку площею 0,4700 га. на вул. В’ячеслава Чорновола-вул. Першотравневій.

У зв’язку зі зміною її цільового призначення із та громадської забудови; для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, інших будівель громадської забудови, які офісних використовуються для приміщень та здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) на землі житлової забудови“, – йдеться у рішенні.

Читати також: На Сумщині поліція оперативно затримала чоловіка за вбивство свого сусіда

Сесію відвідали мешканці будинків, які розташовані поруч із вищевказаною ділянкою. Вони звернулися із проханням до міського голови та депутатів призупинити цю забудову.

“У нас склалася така ситуація,  що коли будується житловий масив, то інфраструктури біля нього немає. Будуються лише будинки, у нас немає ні місць для відпочинку, ні майданчиків для занять спортом, ні каналізації для дощової води, ні озеленення прибудинкової території. Власними силами ми висаджували дерева. Ми дуже просимо посприяти у розв’язання цього питання, бо це дуже важливо й ми повинні думати, що залишимо нашим дітям“, – звернулася представниця будинку на вул. Куликівська, 98.

Попри прохання містян депутати все ж підтримали рішення. 25 народних обранці проголосували “За”.

sumypost

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *