День резервіста України: на Сумщині відбулися урочисті заходи

загрузка...

Враховуючи важливу роль резервістів у справі захисту Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності, їх готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, з метою дальшого розвитку сучасних військових традицій, зміцнення патріотичного духу у суспільстві указом Президента України №154/2019 встановлено День резервіста України, який відзначати щороку 18 травня.

По всій Сумській області пройшли урочисті заходи, адже кращої нагоди поздоровити резервістів, які завдяки патріотизму та відданісті справі й надалі залишаються надійним підґрунтям обороноздатності нашої держави і саме зараз приймають участь у навяаннях – годі й шукати.

Немає опису.

Святковий концерт за участю артистів Сумської обласної філармонії відбувся 18 травня 2021 року у другій половині дня в таборі «Універ», де «Баянист» — такий позивний отримав Олексій ЛИПОВИЙ, який не тільки талановитий і професійний артист, але й військовозобов’язаний що саме зараз бере участь у навчаннях бригади підрозділів територіальної оборони Сумщини.

Читати також: У Шостці влаштували автопробіг на честь бджіл (відео)

На час виступу йому довелося вперше за цей тиждень зняти військовий однострій, щоб виступити перед побратимами під час святкового концерту до ДНЯ РЕЗЕРВІСТА УКРАЇНИ.

— Мене питали, чому я не грав на баяні в військовому однострої? Боявся затерти комуфляж, адже від святкового настрою грав не тільки від душі, але й з усієї сили, — пошуткував Олексій.

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня резервіста України, військовий комісар Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олексій СІРОШТАН та заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення — начальник групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадскістью Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Євген ВАРЛАМОВ особисто привітали резервістів підрозділу управління бригади територіальної оборони, відзначивши крашіх грамотами.

Немає опису.

— В цей святковий день від імені особового складу Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та від себе особисто, хочу подякувати кожному учаснику навчань за те, що ви не словом, а ділом показуєте свою любов до України, дякую, що добровільно залишили звичайне життя, аби поновити свої навички військової справи – це вчинок справжніх патріотів свого краю та свого міста, — зазначив військовий комісар Сумського обласного ТЦК та СП полковник Олексій СІРОШТАН.

автор Олександр Бонд

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *