Депутати СМР поцупили більш ніж 600тис. гривень з бюджету!

Прокуратура висунула звинувачення двом депутатам Сумської міськради та засновнику двох підприємств, які займались ремонтом будинків у місті Суми. Їм загрожує до 12 років тюрми. 

Мова йде про депутата, який був членом комісії з житлово-комунального господарства — Євгена Косяненка. Саме через комісію проходять рішення про витрату грошей на ремонти будинків. Нагадаємо, що до вересня 2019 року Косяненко був директором КК «Коменерго Суми».

Друга особа, якій інкримінують розкрадання бюджетних коштів, також депутат міської ради, однопартійка і цивільна дружина Євгена Косяненка – Інна Босенко, яка працює фінансовою директоркою КК «Коменерго Суми».

За словами речниці обласної прокуратури Наталії Науменко, прокуратурою встановлено, що Євген Косяненко організував схему незаконного збагачення – лобіював питання виділення бюджетних коштів на конкретні об’єкти житлового фонду для їх ремонту. Надалі ремонтні роботи виконувались підконтрольними йому підрядними організаціями, і після завершення робіт виконавці вносили до офіційних документів недостовірні дані.

Читати також: На Сумщині виявлено майже 200 осіб, які неправомірно отримали кошти по безробіттю

Крім того, судитимуть не тільки Євгена Косяненко та Інну Босенко, а й власника підрядних організацій разом з фінансовою директоркою, яка до речі, є депутатом міської ради нинішнього скликання.

Сергій Костюченко – засновник двох фірм: «Житлобуд-Сервіс» і «Сервісбудопторг». У 2019 році з Департаментом інфраструктури міста Суми перша мала 27 договорів на понад 5 млн грн., з другою – з грудня по квітень 2020 року було укладено 30 угод на понад 6,5 млн.

Слідство ведеться з червня 2019 року. На даний час прокуратура передала до суду матеріали, дослідивши ремонти лише 9 будинків, а загалом у справі більш ніж 60 об`єктів, на ремонті яких, за версією прокуратури, шість приватних фірм завищували ціни і таким чином набивали власні кишені.

Джерело 0542.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *