Добровольцям з Сумщини передали в користування металеві печі для обігріву приміщень

Напередодні Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва, бійців Добровольчого формування Білопільської міської територіальної громади №1 «ВИР» привітав старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Управління експлуатації АТ «Сумигаз» в м. Білопілля, Плащов Микола Васильович, пише — sumy.life

Принагідно, передав в користування добровольцям металеві печі для обігріву приміщень.

«Щиро дякую вам хлопці за те, що ви боретесь не лише за незалежність нашої держави, але і за цінності нашого народу! путін – це підла, цинічна та психічно хвора істота, але, не зважаючи на це, перемога буде за нами, за українським народом!», — зазначив Микола Плащов.

Також Микола Васильович передав державний прапор України з побажаннями для хлопців з Добровольчого формування Білопільської міської територіальної громади №1 «ВИР», які несуть службу у першій лінії оборони на кордоні Сумщини.

Тепер синьо-жовтий стяг майорить на їх позиціях.

«Щиро вдячний Миколі Васильовичу за надану допомогу нашому формуванню! Впевнений, що цей стяг оберігатиме від ворогів!», — зазначив командир Добровольчого формування Білопільської міської територіальної громади №1 «ВИР» Іван Орєшнік.

Джерело: Добровольче формування Білопільської міської територіальної громади №1 «ВИР»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *