Доступний для людей стоматкабінет в с.Сад буде працювати

Той рідкісний випадок, коли приємно писати новину, тому що вона позитивна і налаштовує на те, що здавалося б складну проблему все ж можна зрушити з місця. Десять днів тому на сайті «odindoma.sumy.ua» була опублікована новина  Все для людей: На Сумщині закривають стоматкабінети в якій мова йшла про стоматкабінет у с.Сад, який в результаті реформи пані Супрун закрили і тим самим позбавили безліч людей лікування за доступною ціною, та ще й у професійного молодого стоматолога.

І ось депутат Сумскої райради Володимир Балицький, який тоді і підняв цю пролему, на своїй сторінці у фесбуці повидомив, що кабінет у с.Сад буде працювати!

«Тиждень тому я, Балицький Володимир Петрович, як депутат Сумської райради разом з депутатом облради ( теж фракції «Батьківщина») Поцелуєвим Володимиром Івановичем на зібранні у селі Сад отримали від вас доручення про виконання яких ми тут перед вами звітуємо. А саме:

1- відновити роботу стоматкабінету. Наказ на прийняття на роботу стоматологом Дудку Д.Ю. підписаний (фото тут є). Зустрічався я сьогодні із Дмитром Юрієвичем — з понеділка він приступає до роботи. Поки що працювати буде через день, а в подальшому вирішим з графіком роботи.

У Сумах підлітки згвалтували 6-річного хлопчика: сумчани вимагають справедливого покарання

2 -Запровадити чергування медсестри у амбулаторії по суботам. Домовилися, чергова медсестра по суботам буде працювати. Метенко Світлана Юріївна, такий графік роботи бере на контроль. (Див. фото тут).

3-Відновити роботу кабінету фізіотерапевтичних процедур. Можно, але потрібно до штату вводити додатково посаду медсестри і знайти 35 тис.грн на зарплату медсестрі на друге півріччя. Можливо сільська рада надасть субвенцію? Чи це знову не її питання?

4- відновити роботу аптеки. З цього питання були на прийомі у голови Сумської обласної ради Токаря В.М. і вкотре нагадали його обіцянку дворічної давнини, але на сьогодні обласна комунальна аптека вже відсутня і можливість створити її філіал у Садах упущена, як підтвердив голова облради через відмову Садом у підготовці приміщення. Тому звернулися до нього з депутатським зверненням про виділення коштів з обласного бюджету Саду на обладнання приміщення під аптеку.

5- установлення в селі банкомату. Був на прийомі у керівництва Приватбанку, залишив звернення, вивчають можливість. Так що позитивні напрацювання є. І це свідчить, що якщо ми разом, то зможемо вирішувати проблемні питання. Є пропозиції, є питання — телефонуйте 066-937-91-70. З повагою, депутат Володимир Балицький.»

 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *