ДТП з маршруткою у Сумах: водії склали Європротокол (відео)

загрузка...

Повідомлення про автопригоду патрульні отримали сьогодні, близько 9 години 30 хвилин. Інспектори, прибувши на місце події, з’ясували, що на перехресті вулиці Гагаріна та площі Покровської зіткнулися автомобіль ВАЗ-210994 та маршрутний транспортний засіб Рута.

Нагадаємо У Сумах маршрутка врізалася в легковик (відео)

Внаслідок ДТП ніхто не постраждав, транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень. Водії дійшли обопільної згоди та склали Європротокол.

Читати також: У Шостці збили дитину

Нагадуємо, що європротокол — спеціальний бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії, потім надається страховику та стає підставою для виплати страхового відшкодування потерпілим.

Європротокол може заповнюватися як у паперовому вигляді, на спеціальному бланку, так і в електронній формі, з використанням системи «Електронний Європротокол»: https://dtp.mtsbu.ua.

Щоби скориставшись європротоколом під час оформлення ДТП, вам не потрібно викликати патрульних — ви його заповнюєте самостійно.

Європротоколом ви можете скористатись у разі, якщо:

🔸відсутні травмовані (загиблі) люди;

🔸 водії-учасники ДТП мають поліси автоцивільної відповідальності;

🔸 наявна згода водіїв транспортних засобів, які стали учасниками аварії, щодо обставин ДТП;

🔸 дорожньо-транспортна пригода призвела до незначних пошкоджень;

🔸 у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.

У разі невиконання хоча б однієї з зазначених умов, виклик відповідного підрозділу Національної поліції для оформлення ДТП є обов’язковим.

Якщо водії скористались європротоколом (незалежно від його форми), то вони:✅мають право залишити місце ДТП;✅звільняються від обов’язку інформувати відповідний підрозділ Національної поліції України про настання ДТП;✅звільняються від адміністративної відповідальності, передбаченої за спричинення ДТП;✅повинні не пізніше трьох робочих днів із дати ДТП звернутись зі своїм примірником заповненого європротоколу до страховика.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *