Екскременти гризунів та специфічний стійкий запах. Так зберігалися продукти для закладів освіти на Сумщині

загрузка...

Сумським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області відповідно до доручення Прем’єр Міністра України від 01.10.2020 №40286/1/1-20 було проведено позапланову перевірку складського приміщення одного з постачальників харчових продуктів до закладів освіти (назву не повідомляють -ред). У процесі проведення заходу було зафіксовано значну кількість суттєвих порушень вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Читати також: На трасі Харків-Суми сталася масштабна ДТП (відео)

Харчові продукти не захищено від будь-якого забруднення на всіх стадіях обігу. Приміщення складу не підтримується в чистому та робочому стані. У складі брудно, великий шар пилу на усіх поверхнях, у тому числі на упаковках харчових продуктів. На стелажах, піддонах брудно, вони вкриті брудним картоном. На підлозі складу, стелажах, у ящиках знаходяться екскременти гризунів та відчувається специфічний стійкий запах їх присутності. Прибирання не проводиться, відсутній інвентар для прибирання, відповідні журнали, дезінфікуючі засоби. Потужність не забезпечена водою.

Також у зв’язку із відсутністю контролю температурного та вологісного режиму на потужності існує ймовірність мікробіологічного забруднення харчових продуктів, що створює загрозу для життя та/або здоров’я людини, оскільки суттєво впливає на збереженість продуктів та сприяє значному росту патогенних мікроорганізмів. Потужність не забезпечена холодильним обладнання або кондиціонерами.

Нет описания фото.

 

Також у ході проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) було виявлено, що в обігу знаходяться продукти без маркування державною мовою, а саме кава LA MOVIDA польського виробництва. Також виявлено харчові продукти, термін придатності яких закінчився.

Возможно, это изображение (конфета)

За результатами проведеного заходу оператору ринку виданий припис про усунення порушень, складено протокол за здійснення обігу продукції, маркування якої не відповідає вимогам законодавства, та за порушення гігієнічних вимог до потужності. Головним державним ветеринарним інспектором Сумської області прийняте Рішення про тимчасове припинення обігу харчових продуктів за порушення законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин №19 від 15.06.2021 року.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *