Експомічницю голови Сумської ОДА виправдали у справі про мільйонний хабар

Експомічницю голови Сумської ОДА виправдали у справі про мільйонний хабар

Сьогодні, 25 листопада, Зарічний районний суд оголосив вирок у справі Ірини Тараненко — колишньої помічниці голови Сумської ОДА Володимира Шульги.

Нагадаємо: прокуратура звинувачувала Ірину Тараненко в шахрайстві в особливо великих розмірах і підбурюванні на замах до дачі неправомірної вигоди голові ОДА.

Читати також: У Сумах затримано та взято під варту двох осіб, які скоїли жорстокий розбійний напад і заволоділи майном підприємця на 700 тис грн

Кримінальним кодексом за це передбачено від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Восени 2014 року до правоохоронців із заявою, що від нього в Сумській облдержадміністрації хочуть отримати неправомірну вигоду звернувся начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Сумській області Геннадій Волик. Співробітники СБУ дали пану Волику 300 тисяч гривень для документування злочину.

Суд визнав невинуватою Ірину Тараненко через недоведеність прокурором протилежного.

«Визнати невинуватою у пред’явленому обвинуваченні ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369 КК України та виправдати її. Речові докази у справі – грошові кошти у сумі 300 тисяч гривень, які передані на відповідальне зберігання до «Укрексімбанк» зашити на зберігання у банку до вирішення питання повернення цих коштів та після надання документів на підтвердження права», — говорить суддя Зарічного суду Олексій Сібільов.

Джерело ST

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *