Фільм 13-річного сумчанина потрапив у фінал Чілдрен Кінофест (фільм)

загрузка...

Фільм 13-річного сумчанина Михайла Грищенка «Три бажання» потрапив в 5-ку кращих фільмів України в його віковій категорії (11-14 років). Головну роль в цьому фільмі зіграв брат Михайла 10-річний Іоаким Грищенко.

У фільмі взяли участь також учні ЗОШ №2 Даша Шило, Дуня Лагнюк, Владислава Цимбал, Кирило Боровенський, Анісія Верещагіна, Борис Старосенко, Юлія Горай (вчителька), студент педуніверситету Михайло Муштай і Гліб Джиоєв (Олександрівська гімназія).

VII Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест в цьому році пройде онлайн — з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті фестивалю.

«Карантинні обмеження не дозволяють провести фестиваль так, як ми звикли — більш ніж в 20 містах України, з повними залами на тисячі і сотні маленьких глядачів. Але це не тільки виклики, але і неймовірні можливості — Совенок Чарлі і Чілдрен Кінофест цьому році можуть відвідати кожну українську хату », коментує перенесення фестивалю в онлайн-формат організатори.

В рамках фестивалю вже в четвертий раз відбудеться Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначить журі українських кінематографістів — продюсерка і директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Синькевич, зірка серіалу «Перші ластівки» актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки-переможця 6-го Чілдрен кінофесту «Викрадена принцеса». Глядачам показу дитячих короткометражних фільмів також запропонують проголосувати онлайн і вибрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» — автори найкращого фільму в цій категорії отримають 10 000 гривень.

На Сумщині за неналежне виконання своїх обов’язків судитимуть службовця ОДА

Четвертий конкурс дитячих фільмів, оголошений восени 2019 року, зібрав понад 220 заявок з усієї України. З них буде відібрано по 5 фіналістів в двох категоріях — від 7 до 10 років і від 11 до 14 років. Лідерами за кількістю заявок стали Київська, Харківська, Дніпропетровська та Львівська області.

VII Чілдрен Кінофест відбудеться онлайн з 29 травня по 7 червня 2020 на офіційному сайті фестивалю ..

shans.com.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *