Голова правління НСТУ Микола Чернотицький у грудні 2021 року одержав 340 926 грн

Посадовий оклад голови правління НСТУ – 189 тис. грн. Загальний обсяг виплачених коштів членам правління НСТУ становив 1,2 млн.

Наглядова рада вирішила нарахувати премії на підставі результатів щорічної оцінки правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), пише Детектор медіа.

Це рішення прийнято Комітетом з питань призначень та винагород посадових осіб наглядової ради НСТУ. Протокол засідання опубліковано на корпоративному сайті Суспільного.

Напередодні члени правління виступили перед Комітетом із оцінкою своєї роботи. Також Комітет сам оцінив роботу правління та рекомендував преміювати у розмірі одного посадового окладу; членів правління Тетяну Кисельчук та Дмитра Хоркіна – у розмірі одного посадового окладу; членів правління Ярослава Лодигіна та Родіона Кочубея – у розмірі 0,5 посадового окладу.

Члени спостережної ради голосували за виплату премії голові правління та кожному члену правління.

Голова правління НСТУ Микола Чернотицький (на фото) сказав на засіданні наглядової ради, що на сьогодні посадовий оклад голови правління НСТУ становить 189 тисяч гривень. У грудні 2021 року він одержав 340 926,88 грн.

Возможно, это изображение (1 человек, сидит и в помещении)
екс-депутат Сумської міськради, протеже екс-нардепа Олега Медуниці

«До структури оплати праці голови правління у грудні входять заробітна плата з окладу, компенсація за роботу у вихідні, надбавка за роботу, що передбачає доступ до державної таємниці, премія. Загальний обсяг виплачених коштів голові правління АТ НСТУ після оподаткування становив 340 926,88 грн», — повідомляється на сайті Суспільного.

Зазначається, що загальний обсяг виплачених коштів членам правління НСТУ за місцем роботи після оподаткування становив 1275830,57 грн.

ua.korrespondent.net

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.