Голова Сумської ОДА Василь Хома прокоментував нецензурну образу від нардепки

Сумські журналісти отримали коментар від голови Сумської обласної державної адміністрації Василя Хоми з приводу нецензурного вислову «під@рас» на його адресу від народної депутатки «Слуги народу» Тетяни Рябухи, обраної від міста Суми, пише ST

Днями оприлюднили фото переписки нардепки Тетяни Рябухи, в якій вона назвала сумського губернатора, тобто Вас, нецензурним словом. Як Ви на це відреагували?

Як можна реагувати, якщо це сказала жінка?! Я їй тільки співчуваю. Якщо б це чоловік сказав, ще можна було б якось…Ну, жінка, ну вирвалося, напевне, в неї. Може, в неї емоції були, може, поганий день у неї був. Я до цього абсолютно спокійно відношусь. Взагалі я вважаю, що вихована людина повинна себе вести виховано… Якщо так сталося, думаю, що всі люди дали свою оцінку. Бачив коментарі, і різні, і думаю, що вона також зробила висновок. Найголовніше в житті – щоб ми в собі не збирали всю злість. Вона нікому не потрібна, тому що злість зсередини тебе точить-точить… Я взагалі відпускаю ситуацію.

У вас був якийсь конфлікт по роботі, по політичним поглядам?

Абсолютно ніякого. Останній раз я прийшов на відкриття клубу «Мереживо», ми там поспілкувалися, поговорили приємно – все було добре. Пізніше вона якось пропала і не телефонувала. І я теж якось закрутився, але у нас не було взагалі ніякого приводу для конфлікту. Я навіть не розумію. Ми займалися питанням реставрації садиби Харитоненка. Вона просувала цю тему. Спілкувалася щодо передачі цієї садиби з відання Міністерства освіти до Міністерства культури. Були грандіозні плани щодо реставрації, ОДА внесла проєкт рішення на обласну раду щодо виділення 1,5 млн грн. Ми чекаємо, коли здійсниться передача до Міністерства культури, а воно передасть функції замовника Департаменту капітального будівництва ОДА і технічне завдання на реставрацію аби ми могли займатися розробкою документації. Тому що потрібно зробити таку пам’ятку: це садиба мецената, людини, яка зробила потужний внесок у розвиток Сум і Сумщини. Це треба зробити.

Між вами і Тетяною Рябухою були якісь непорозуміння?

Взагалі не було непорозуміння. Я думаю, що це якийсь зовнішній вплив, тренд, який останнім часом є – небажання, щоби щось змінювалося, напевно. Є люди – ви ж бачите – які зацікавлені у тому, щоби постійно мене знімати.

Її співрозмовник «Миша», ми так розуміємо, це, імовірно, Михайло Ананченко?

Ну, напевне, так. Він у неї ідеолог всіх цих, напевно, процесів.

Він написав, що Ви – «ненадовго». Ви щось чули про те, що Вас хочуть звільнити?

Ну, дивіться, рішення приймає Президент. Я прийму будь-яке його рішення.

До дисциплінарної відповідальності Вас притягали? Якісь догани були?

Ні. Ми взагалі, Сумщина взагалі зараз потужна. Ми піднімаємося активно уверх. Ми входимо в п’ятірку по вакцинації, ми встановили першими великий державний прапор України… На всіх селекторних нарадах, які проходять, до Сумщини, особисто до мене, питань не виникає.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *