Співробітники ГУ ДФС у Сумській області викрили ухилення від сплати податків на суму понад 7,5 млн гривень

загрузка...

Досудовим розслідуванням встановлено, що група осіб – мешканців Сумської області протягом 2018-2021 років використовували реквізити підконтрольних їм суб’єктів господарської діяльності для ухилення від сплати податків.

Фактично ряд товариств, шляхом штучного, безпідставного завищення витрат на придбання товарно-матеріальних цінностей та послуг від підконтрольних ФОП умисно ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах- на загальну суму понад 7,5 млн грн.

Працівники ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури провели ряд санкціонованих обшуків приміщень що використовувалися вищезгаданими товариствами.

Читати також: На Сумщині до 7 років засуджено чоловіка за вчинення розпусних дій щодо малолітніх

За результатами проведених слідчих дій виявлено пусті бланки товарно-транспортних накладних з відбитками печаток підконтрольних фізичних-осіб підприємців, чисті аркуші паперу формату А4 з відбитками печаток підконтрольних фізичних-осіб підприємців та СГД-нерезидентів, 9 печаток та штампів суб’єктів господарювання, готівкові грошові кошти, чорнові записи, пиломатеріали.

Всього виявлено товарно-матеріальних цінностей та валюти на суму близько 800 тис. гривень.

Виявлені речі та документи приєднані до матеріалів кримінального провадження.

Триває розслідування.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *