Інфекційне відділення райлікарні на Сумщині: докладно про те, як працюють (відео)

загрузка...

До роботи нашої Білопільської центральної районної лікарні сьогодні прикута увага багатьох мешканців району.  Як сьогодні працює медичний персонал в інфекційному відділені наш репортаж.

У інфекційне відділення я потрапила як і годиться у закритий режимний об»єкт:  у масці, рукавичках та бахілах. До речі, так заходять у це відділення всі відвідувачі незалежно: карантин там чи ні.

Перше питання звичайно про те, чи є хтось хворий з короновірусом?

Жах: у яких умовах на Сумщині живуть ті, хто перебуває на обсервації?(відео)

Завідувачка  відділенням Люмила Захаренкова категорично  відповіла: «Хворих  немає. Якщо хтось і з»являється з підозрою, то у нас є необіхдна кількість тестів та все, що треба для забору метеріалу для більш детального дослідження».

Як це відбувається, я побачила на власні очі. Медичні працівники,  а саме  старша медична сестра Кристіна Синько, медсесрти Альона Годованець та Гаяне Гаспарян   показали, як відбирається матеріал для дослідження, яких заходів  безпеки при цьому  треба дотримуватись.

Медсести не лише провели, так би мовити показови забір матеріалу та його упаковку для транспортування, а й зайвий раз потренувались працювати в захисних костюмах.

Як бачимо, всі параціники обізнані, як поводитись, у кожного є засоби захисту.

Після цього ми поспілкувались з завідувачкою відділенням Людмилою Григорівною Захаренковою.

Тож, шановні читачі, зберігайте спокій, дослухайтесь до порад лікарів і бережіть себе!

bilopillia.city

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *