Інсульт на ковзанці: дівчині з Сумщини потрібна допомога

Медики прооперували Аліну Приходько і видалили їй пухлину.

У харківській лікарні швидкої та невідкладної допомоги рятують 19-річну мешканку Сумської області Аліну Приходько, у якої стався інсульт під час перебування на ковзанці. Про це повідомили в одному з харківських Facebook-спільнот.

У соціальних мережах оголосили збір коштів для дівчини. Журналісти зв’язалися з її близькими і дізналися всі подробиці ситуації. За словами батька, Аліна вчиться в Харківському національному університеті внутрішніх справ. У неділю, 8 грудня, вона разом з друзями пішла на каток. Там під час катання курсантка відчула сильний головний біль.

Право власності в сквері по Інтернаціоналістів у Сумах зареєстрував Володимир Зеленський (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/video/pravo-vlasnosti-v-skveri-po-internatsionalistiv-u-sumakh-zareiestruvav-volodymyr-zelenskyj/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Вона присіла і сказала, що їй дуже погано. Подруга підняла її і повела в туалет, щоб умитися, а знайомого хлопця послала за таблетками. Але в убиральні Аліна втратила свідомість і впала. Її привезли в невідкладну допомогу. Вранці, коли зробили томографію, знайшли пухлину “, – розповідає Олександр Миколайович.

Медики поставили уродженці Сумської області діагноз “геморагічний інсульт”. За словами батька, дівчина ніколи раніше не скаржилася на головний біль і лише недавно підхопила гайморит. Аліну прооперували і видалили пухлину, проте зараз вона знаходиться в комі під апаратом штучної вентиляції легенів. +

Лікарі та завідуюча відділенням постійно біля неї. Зараз їй вводять ліки, щоб вона змогла самостійно дихати. Коли Аліна прийде в себе, її перевезуть в нейрохірургію міської лікарні №7 “, – повідомив батько дівчини.

Рідні пацієнтки стверджують, що необхідна сума на лікування найближчим часом вже зібрана, але кошти можуть знадобитися потім. І хоча родина не просить про допомогу, в соціальних мережах є реквізити банківських карт. Але з якоїсь причини кошти, перераховані на банківські карти, повертаються.

Приват 4149 4991 3011 9355 Приходько Олександр Миколайович
4149 4993 4319 9376 Приходько Аріна Олександрівна (Сестра)

Это Приходько Алина, 19 лет. Позавчера каталась на катке, неудачно упала и потеряла сознание. Вчера ей сделали операцию,…

Опубліковано Харьков 1654 Вівторок, 10 грудня 2019 р.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *