Камбін дозволив для абітурієнтів та студентів виїзд із Криму

загрузка...

Кабінет Міністрів України дозволив виїзд із тимчасово окупованого Криму з ціллю вступу або навчання в навчальних закладах.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, — передає ua.interfax

«Кабінет Міністрів України на засіданні 12 серпня ухвалив зміни до розпорядження від 8 серпня 2020 №979-р «Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», — йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

загрузка…

Згідно з внесеними змінами, абітурієнти та особи, зараховані на навчання до закладів освіти і які проживають на тимчасово окупованій території Криму, мають право на в’їзд або виїзд самостійно або в супроводі законного представника без обов’язкової самоізоляції, з ціллю вступу до закладів освіти на підконтрольній території України або початку навчання (вирішення питань, пов’язаних із початком навчання) в закладах освіти на підконтрольній території України.

На Сумщине Управління безпечності харчових продуктів оштрафувало магазин «Свіже м’ясо»

Було також внесено зміни щодо самоізоляції осіб, які перетинають контрольні пункти виїзду з Криму: самоізоляція припиняється в разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 ПЛР-методом, проведеного після виїзду з тимчасово окупованої території.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *