Керівника сумського водоканалу почнуть судити 28 вересня

На 10:40 28 вересня призначено до розгляду кримінальну справу стосовно директора одного з комунальних підприємств Сумської міської ради, який також є депутатом Сумської міської ради.

Чоловік обвинувачується в неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило збитки підприємству в розмірі майже 177 тис. грн (ч.1 ст. 367 КК України).

Читати також: Благодаря «Ростку» сумчане покорили вузы по всему миру

За матеріалами справи у другому кварталі 2018 року ним, як директором комунального підприємства, не проконтрольовано сплату нарахованої рентної плати за спеціальне використання води від підприємств ЖКГ та за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Це потягло нарахування штрафних санкції, які є збитками підприємства.

Також чоловіка обвинувачено у зловживанні впливом (ч.2 ст. 369-2 КК України). За матеріалами справи у вересні 2020 року чоловік, який також є депутат Сумської міської ради, приймав пропозиції від приватних підприємців неправомірної вигоди в сумі 30 тис. доларів США за позитивне голосування на черговій сесії за надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж декількох земельних ділянок у м. Суми.

Головуючий суддя Сорока М.Р. Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за № 592/10742/21.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.