Колишнього гендеректора ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» підозрюють в ухилянні від сплати податків

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру на даний час вже колишньому Генеральному директору Публічного акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе» за фактом умисного ухилення від сплати податків, що спричинило фактичне ненадходження до бюджету коштів у сумі 41,2 млн грн .

За даними слідства, підозрюваний, будучи розпорядником коштів товариства та достовірно знаючи про нараховані зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, не сплачував податки упродовж 8 місяців. При цьому, з аналізу руху коштів товариства встановлено, що в цей період на рахунках було достатньо коштів, які були перераховані в якості оплати за товари, роботи та послуги на рахунки інших суб’єктів господарювання. Відтак у товариства була об’єктивна можливість повно і своєчасно сплатити до бюджету податок в сумі 41 226 199, 79 грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого управління Головного управління Нацполіції в Сумській області за оперативним супроводом Управління стратегічних розслідувань у Сумській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.