Курйози нашого регіону: Пенсіонер з Охтирки забув на лавочці пістолет ТТ

загрузка...

Охтирський пенсіонер забув на лавочці неподалік від податкової свою барсетку. Коли повернувся за нею, на нього чекала поліція.

Про це пише Охтирський Портал, посилаючись на рішення Охтирського міськрайонного суду.

Чоловік в суді пояснив, що поблизу с. Лутище Охтирського району , на відстані 500 метрів в глиб лісу за допомогою металошукача знайшов закопаний в землю поліетиленовий пакет, в якому знаходився пістолет «ТТ» чорного кольору, з магазином, спорядженим 7 набоями, три набої та ще один магазин, споряджений 7 набоями.

Відповідно до висновку судово-балістичної експертизи даний пістолет є 7,62 мм пістолетом зразку 1930/33 рр. конструкції Токарева, придатний до стрільби патронами калібру 7,62х25 мм, вироблений промисловим способом із подальшою заміною штатної шпильки ударника саморобною, обробкою дульного зрізу ствола саморобним способом, а також заміною направляючої втулки, заскочки магазину, наконечника, курка, спуску, затворної затримки із пружиною, магазину 7,62 мм пістолету зразка 1930/33 рр. конструкції Токарева таким ж деталями та частинами іншого екземпляру зброї.

Всі знайдені  7,62 мм патрони є бойовими припасами та придатні до стрільби.

Чоловік носив в барсетці нарізну короткоствольну вогнепальну зброю і не збирався її здавати. Принаймні в суді такого не заявляв. Та Охтирський міськрайонний суд не вбачає небезпеки громадян поруч з такими «забудьками».

Чоловіку присудили 3 роки із звільненням  від відбування покарання з  іспитовим строком на 1 (один) рік.

Також з рішення суду (1-кп/583/408/20) стало відомо, що ж ще було у барсетці:

посвідчення на ім`я  обвинуваченого , 1963 року народження, видане УСЗН ОМР;

водительское удостоверение Российской Федерації; посвідчення водія; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, банківська картку ПриватБанку (картка для виплат);

удостоверение личности Российской Федерации, видане на ім`я обвинуваченого ;

паспорт громадянина України для виїзду закордон на ім`я обвинуваченого ;

картка фізичної особи платника податків  ; квитанції «Укрпошта; кілька  фотокарток; зв`язка на металевому кільці з двома ключами, магнітом зеленого кольору, брелком у вигляді кулі, монета золотого кольору з написом «1896-1996 Георгий Жуков »

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *