Люди, які не здаються: дівчина вишиває бісером, аби заробити собі на лікування

загрузка...

Нет описания фото.

Більшість ніколи не зрозуміє, що відчуває людина, яка потрапила в біду, поки самі не опиняться в такому ж становищі.

На жаль в Україні, якщо ти почув від лікаря вирок (будь-який діагноз, що вимагає негайного оперативного втручання) а у тебе немає грошей, ти залишаєшся один на один зі своєю проблемою. Це не рідко стає причиною для суїциду.

На изображении может находиться: один или несколько человек, текст «мария левицкая 13 вгуста MeHi сказали, що я ніколи не ходитиму! я подумки послала тих людей подал пишла до Mpil. знаете, скильки разів я хотла все покинути? A ΠΟΤΙΜ сказала собі: <<якщо хочеш прожити все життяу крίсл, το просто зараз можеш залишити все як е>>, це працюе. ну, 3BICHo, я можу поплакати, але пахати не припиня хоч втомилася, илася, хоч i валюся 3 Hiг. але праця винагороджуеться. A я так хочу повернутися на телебачення! 3i звуком лажа, але вп яте я його не перероблятиму!»

Але є люди, які не здаються. Вони просять грошей у небайдужих людей (нерідко шахраї також видають себе за тих, кому потрібна допомога), а інші не можуть ось так відкрито взяти і попросити. Бояться остаточно переконати себе в тому, що іншим все одно.

Але вони можуть зробити щось своїми руками, продати і зібрати таким чином собі на лікування. Ось саме про таку людину хочу написати пару слів.

На изображении может находиться: один или несколько человек, текст «мария левицкая 4 ноября попри те, що реаблтацийний центр зачинений, я не припиняю тренуватися. хоча, вже дуже хочу пойхати на заняття до киева. ходжу не лише там, де викладено тротуарну плиточку, але от по такий дороза. бо такими украйнськи реалій, потрибно вчитися знаходити вихд таких ситуаций. коли хтось де поряд, мені не так страшно ходити без палички, але коли ду без пдтримки руки <злтають>>. добре, що нинишня погода сприяе ходьби надвор. я хочу досягти такого результату, щоби через pik самостийно йти без страху, дивитися перед собою, a не пд ноги, мати змогу замсть ортезив одягнути красиву сукню.»

Два роки тому Марія Левицька зіткнулася з лікарської халатністю і була прикутою до ліжка. Але вона знайшла в собі сили і сьогодні знову вчиться ходити. Їй потрібні кошти на лікування, дуже потрібні. Але вона їх не просить. Вона вишиває бісером різні роботи і продає їх.

Якщо раптом якась з робіт сподобалася вам, ви можете її придбати, звернувшись до Марії.

Ви не тільки придбаєте річ для інтер’єру або подарунок комусь. Ви допоможете людині стати на крок ближче до одужання.

Деякі її роботи. Більше можна побачити на сторінці Марії в ФБ.

На изображении может находиться: 1 человек

На изображении может находиться: растение

На изображении может находиться: один или несколько человек

Нет описания фото.

Дякую за те, що прочитали…

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *