Людмилу Мусіяку призначили директором Департаменту соціального захисту населення Сумської ОВА

Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещении

На посаду директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної військової адміністрації призначили Людмилу Мусіяку. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник голови Сумської ОВА Олег Коваль.

«Я вітаю професіонала своєї справи, Держслужбовця з великої літери, мудру й неймовірно енергійну людину Людмилу Петрівну Мусіяку з призначенням на посаду директора Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.
 Коли в перший же день вторгнення росіян на Сумщину керівник цього Департаменту просто втік, покинувши напризволяще не лише свій структурний підрозділ, а й всю мережу соціальних закладів області, Людмила Петрівна залишилася в оточених Сумах.
 Вона налагоджувала роботу обласного гуманітарного штабу, тримала в полі зору обласні заклади соціального захисту, працювала в режимі 24 /7. І продовжує це робити зараз.
Розпорядженням голови Сумської ОДА − керівника ОВА Дмитра Живицького від 26 липня 2022 року Людмила Петрівна була призначена на посаду директора Департаменту соціального захисту населення», — написав Олег Коваль.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *