Майно дитячого центру «Чайка» було закладено в банку незаконно?

загрузка...

Ювенальні прокурори Окружної прокуратури міста Суми звернулись до Господарського суду Сумської області з позовом про визнання недійсним іпотечного договору та скасування рішення про державну реєстрацію права власності на майно дитячого центру «Чайка».

Прокуратурою встановлено, що у квітні 2013 році власник оздоровчого центру – колишнє керівництво Сумського машинобудівного об’єднання передало його у вигляді заставного майна банківській установі. Оскільки підприємство позичку не повернуло, банк забрав дитячий оздоровчий табір у рахунок погашення заборгованості.

Читати також: В Сумах среди ночи началась скандальная стройка на СКД

Однак, відповідно до чинного законодавства, майно дитячого закладу оздоровлення та відпочинку не може бути об’єктом звернення стягнення за борговими зобов’язаннями та не може передаватися у заставу. Відтак прокуратура звернулась до суду, на даний час відкрито судове провадження, триває розгляд.

Водночас триває досудове слідство за фактом зловживання владою, в рамках якого 2 квітня 2021 року накладено арешт на майно оздоровчого дитячого центру «Чайка» шляхом заборони його відчуження.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *