Мер Сум створює постійно діючу комісію, яка розглядатиме ціни і тарифи: «НКРЕКП» по-сумськи

загрузка...

Ми створюємо міську постійно діючу комісію з цін та тарифів❗️

Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Комісія буде слідкувати за ситуацією з тарифами, адже нам важливо оперативно реагувати на будь-які зміни. Саме цей орган буде надавати свої пропозиції щодо їхнього регулювання.

Нам необхідно налагодити ще більш тісну співпрацю між усіма мешканцями нашої громади, адже ми розуміємо усю важливість цього питання. Спільно з комісією будемо розроблювати звернення до відповідних органів щодо недопущення встановлення несправедливих тарифів!

Читати також: На Сумщині у результаті дорожньо-транспортної пригоди травмувалася жінка-водій

До неї мають входити не тільки працівники Сумської міської ради, а і депутати, громадські ативісти, спеціалісти різних галузей.

У цьому питанні не повинно бути популізму! Для надання якісної послуги — тариф має бути обґрунтований. Комісія буде моніторити тарифи, вивчати їх, надавати свої пропозиції та повідомлення до відповідних органів щодо встановлення справедливих тарифів у різних сферах» — написав міській голова.

У соцмережах з недовірою поставилися до такої ініціативи мера. Сумчанам не розуміють, чому не можна було такого зробити раніше і одночасно висловлюють припущення «Не інакше, як на премію заробляє».

Нагадаємо  За високі показники в роботі: мера Сум преміюватимуть щомісячно

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *