Мешканець Сумщини обікрав університет в Києві, де працював охоронцем

Чоловік викрав сім ноутбуків, три комп`ютери та одну акустичну систему.

Шевченківський районний суд м. Києва призначив мешканцю Сумщини (з Орлівки Свеська територіальна громада) покарання у виді 4 років позбавлення волі, але звільнив від його відбуття з випробуванням.

Теперь йому доведеться компенсувати понад 320 тисяч гривень нанесених збитків.

Причетність чоловіка до злочину довели правоохоронці, та і сам він визнав свою вину.  Орлівчанин пояснив, що з літа 2020 року він працював охоронцем в ректораті Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, який розташований за адресою: м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 13.

Під час одного з чергувань оглядаючи підвальне приміщення, він знайшов сховище, до якого йому не дозволяли заходити, підібрав ключ до вхідних дверей, потрапив у середину, а там побачив різну комп`ютерну техніку. У зв`язку зі скрутним матеріальним становищем він вирішив частину комп`ютерної викрасти.

Читати також: Чоловік намагався незаконно ввезти на Сумщину партію телефонів майже на 1 мільйон гривень

Вказав, що розпочинаючи з 10 січня 2021 року він під час своїх змін, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, виносив із підвального приміщення ректорату знайдену техніку.

Загалом за результатами усіх епізодів, він викрав сім ноутбуків, три комп`ютери-моноблоки та одну акустичну систему. Викрадену техніку він в подальшому відносив до ломбарду. При цьому він не мав наміру викрадати їх усі, а кожного разу вважав, що робить це востаннє.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.