Мешканка Сумщини обвела держструктури і колишнього чоловіка навколо пальця …

загрузка...

Історія, яку розповів житель Глухова Сергій (імена змінені), змушує і здивуватися, і задуматися. Зазвичай жінки скаржаться на чоловіків, які залишають їх з дитиною і не дуже-то горять бажанням брати участь у вихованні та утриманні сина. Але буває й інакше …

За словами 38-річного чоловіка, вони з дружиною створили сім’ю, коли йому було 22, а Ірині – 17. Перше кохання, яка, здавалося, буде до труни. Пара відбудувала двоповерховий будинок, народила трьох дітей. Сергій, як і личить главі сімейства, а тим більше – такого великого, гарував не покладаючи рук, мотаючись з тещею по заробітках, а Іра була берегинею вогнища, займалася дітьми і домашнім господарством.

У Сумах на директора школи №31 направили звернення в поліцію

Вона ніколи ніде не працювала. А через роки, коли старшому синові виповнилося 14, середньої дочки 5, а молодшій 2, подружжя розлучилося. Сергій залишився ні з чим: будинок записаний на матір Ірини, і його звідти виписали. Платив аліменти на трьох дітей, але, оскільки працював неофіційно, то на кожну дитину припадала сума згідно із затвердженим прожитковим мінімумом. А невдовзі чоловік влаштував своє особисте життя з 30-річною Дариною. Пара зажила добре, з часом молоді люди зіграли весілля.

І тут почався кошмар. Іра, побачивши в соцмережах фотографії молодят, вирішила, що та їй пора приділити собі увагу. Вона привезла дочок Сергію і Даші, поставила в коридорі разом з двома пакетами речей і повідомила, що вони і його діти теж, от нехай він тепер їх вирощує, а вона краще буде платити аліменти. Мовляв, вона знайшла собі роботу в Києві, зі столичної зарплати відраховувати три тисячі гривень – це простіше, ніж самій тягнути малюків і старшого сина-студента на його мізерні подачки. Одним словом, жінка вирішила помінятися ролями з колишнім чоловіком …

– На той момент був карантин (травень), ми з Дариною сиділи без роботи в однокімнатній квартирі, що дісталася мені у спадок від родичів. Грошей не було від слова взагалі. А тут ще дочок, яким 7 і 4 рочки, потрібно було чимось годувати та оновити гардероб, адже після зими вони з усього повиростали. Добре, що хоч 16-річного сина взяла на виховання бабуся!

Але ж і він під моєю опікою, і це теж витрати, – скаржиться Сергій. – І тут мені приходить лист з виконавчої служби про те, що у мене виникла заборгованість по аліментах на трьох дітей! Нічого собі! Тобто, виходить, в результаті я і сина з дочками тягну сам, ще й гроші повинен Ірині перераховувати! Як таке може бути?

Як з’ясувалося, для того, щоб з Сергія перестали вимагати кошти на утримання дітей, він повинен був подати в суд на анулювання виконавчого листа. Однак йому цього ніхто не підказав. А Іра, зі свого боку, промовчала про те, що їхні діти тепер живуть не з нею, а з татом …

Зараз обставини в родині такі: Сергій знайшов роботу, його дружина Даша виховує трьох дітей. А в цей час їх рідна мати, обдуривши державні інстанції – виконавчу і соціальну служби, займається пристроєм свого особистого життя і пошуком себе в професійному плані.

Які бюлетені вважаються недійсними і що робити у разі псування

За словами начальника Глухівської служби у справах дітей Валентини Філенко, за нинішнім законодавством все повинно бути в інтересах дитини, і немає різниці, з ким вона проживає – з татом чи мамою. У випадку з Сергієм – діти цілком щасливі. Але і те, що мама залишила їх, зовсім не означає, що вона їх кинула. Адже жінка поїхала заробляти кошти на існування! Так що все нормально. Єдине, в чому можна дорікнути Іру, так це в обмані: вона дійсно обвела навколо пальця держструктури.

Сподіваємося, всі крапки над «і» в цій заплутаній справі розставить суд.

shans.com.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *