Місто Суми займає 17 місце в ретингу по забрудненню повітря серед інших міст в Україні

У рейтингу найбрудніших міст України першість належить Маріуполю. Слідом за ним йдуть Кам’янське, Дніпро, Кривий Ріг, Одеса і Київ.

Високий рівень забруднення повітря в цих містах обумовлений в основному значними середніми концентраціями формальдегіду, фенолу, оксид азоту та інших шкідливих речовин в атмосфері, пише today.ua

У десятку забруднених міст потрапили також Миколаїв, Херсон, Запоріжжя та Краматорськ. Навіть наявність моря в деяких з цих населених пунктів не вирішує проблеми в атмосфері. Місцеві жителі все частіше страждають на дихальні і серцево-судинні захворювання.

Читати також: На Сумщині СБУ викрила прикордонників на хабарництві

Місто Горішні Плавні впевнено зайняло перше місце серед тридцяти дев’яти інших населених пунктів України по самому чистому повітрю. На другому місці опинився Ізмаїл, на третьому — Світловодськ Кіровоградської області. У п’ятірку лідерів серед чистих міст також увійшли Харків і Бровари.

Столиця України періодично переміщується з 5-го на 3-е місце в антирейтингу. Повітря тут з кожним роком стає все брудніше, автомобілів більше, підприємства не контролюють викид шкідливих речовин в атмосферу. Теж саме стосується і Одеси.

За останній рік індекс забруднення повітря знизився в 16 містах — зокрема в Дніпрі, Миколаєві та Луцьку. А в Кременчуці та Черкасах навпаки зріс.

Місто Суми займає 17 місце у антирейтингу (підвищений рівень забруднення)

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *