Молода жінка з Сумщини терпить сильний біль і потребує операції

загрузка...

До нас звернулася Катерина Івченко, з проханням опублікувати лист, в якому вона просить допомогти Ільєнко Яні з Буринського району Сумської області.

«Доброго дня всім! До нас за допомогою звернулась жителька села Успенка Буринського району. Яночка молода жінка 28 років, має 10 ти річного синочка, але на жаль вже близько 6 місяців дівчина бореться за життя із недугом.

Все почалось із страшної болі у спині, пройшовши обстеження у клініках України, лікування їй так і не призначили, адже не було визначений повний діагноз… МРТ показало, що хребет дівчини у дуже жахливому стані, обстеження показали новоутворення у хребтовому відділі, також виявили кісти та грижі у хребті. Дівчина прийняла рішення пройти обстеження за межами України, де спеціалісти повідомили що терміново у травні потрібно робити 1 операцію по видаленню кісти та грижі.

Вартість цієї операції становить 60 тис. грн.  Якщо операція пройде успішно то 2 операція буде включати заміну частини хребта на імплантант….(точна сума не вказана, але це в 10 разів більша) Зараз Яночка терпить жахливий біль, постійні болі не дають дівчині жити… Якщо не зробити операцію, то Яна може залишитись прикута до ліжка в кращому випадку, а в гіршому….. Не дай Господи…

Дівчині дуже важко ходити, і взагалі жити… Її руки опускаються, але ж потрібно боротись, бо росте її синочок якому так потрібна мама…

З Яночкою, я знайома особисто, це тендітна дівчина, яка за цей час дуже схудла, вона перенесла багато біди у житті… і єдине що вона просить у Господа, то це просто жити і мати можливість ходити… Друзі, я дуже прошу вашої допомоги, адже разом ми зможемо допомогти цій тендітній матусі….

ПРОСИМО МАКСИМАЛЬНОГО РЕПОСТУ, БУДЬ ЛАСКА РОЗПОВСЮДЖУЙТЕ ПО ГРУППАХ, ДОЯ НАС ЦЕ ПРОСТО РЕПОСТ, А ДЛЯ ДІВЧИНИ, ЦЕ ШАНС НА ОДУЖАННЯ. ПРОСИМО ФІНАНСОВОЇ ТА МОЛИТОВНОЇ ДОПОМОГИ, БУДЬ ЛАСКА, КОЖНА НАША 1,5,10 грн ЦЕ ВЕЛИКА ПОМІЧ У БОРОТЬБІ ЗА ЖИТТЯ… РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

КАРТА ПРИВАТБАНК 5168757393991833

Міщенко Марина Сергіївна (сестра Яни)  тел. 0958116442»

Увага! На Сумщині поліцейські розшукують безвісті зниклу Тамару Петрову

Це лише частина, документів, які нам були пред’явлені в якості доказів!

#ВрятуємоЖиттяРазом #НеПройдітьМимо

#ТерміноваДопомога #ІльєнкоЯна

#БуринськийРн #НовоутворенняУХребтовомуВідділі

#КістаГрижа

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *