На лагодження вікон та покрівель у постраждалих мікрорайонах Сум спрямують 5 млн грн

Російські окупанти завдали чималої шкоди житловому сектору обласного центру. Як відомо, відновлення багатоповерхівок відбуватиметься коштом державного бюджету і цим питанням опікується департамент капітального будівництва Сумської ОДА. Аби не залишати без допомоги й мешканців постраждалих приватних будинків — на виконання поточних ремонтів виділені кошти з бюджету громади. Тож на заміну вікон та лагодження покрівель у житловому секторі в Роменському мікрорайоні та на Веретенівці спрямують 5 млн грн з бюджету Сумської міської ТГ.

Під час спілкування з жителями Веретенівки директор департаменту інфраструктури міста Олександр Журба розповів про види робіт, що будуть виконані по кожному об’єкту коштом держбюджету чи громади. Посадовець повідомив, що по їхньому напрямку всі будинки обстежили, склали акти, на підставі яких департамент інфраструктури міста замовив кошторисну документацію для подальшого укладання договорів на проведення робіт.

Також профільному департаменту доручили опрацювати можливість відшкодування витрат тим власникам житла, хто своїм коштом уже провів деякі ремонтні роботи.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.