На Львівщині банду з Сумщини підозрюють в розбійних нападах на пасажирів автобусів

Зловмисників — мешканців Сумської області віком 18, 37 років та двох 22-річних — викрили поліцейські одразу кількох підрозділів.

Як встановили правоохоронці, учасники організованої злочинної групи працювали за певною схемою – на автовокзалах підбирали жертв серед пасажирів (переважно тих, хто повертався із заробітків та могли мати при собі  великі суми грошей), входили до них у довіру та під різними приводами пропонували розпити спиртне.

Під час розпивання зловмисники додавали у алкогольний напій жертви сильнодіючу речовину, яка вводила її у безпорадний стан, після чого відвозили за межі Львова, відбирали гроші, гаджети, усе цінне майно та залишали на узбіччі.

Читати також: На Сумщині дітям воїнів, що загинули на сході, вручали кулони «Батьківське серце»

Встановлено, що протягом січня-березня 2021 року організована група вчинила 18 розбійних нападів, поєднаних із насильством, незаконно заволодівши грошовими коштами потерпілих на загальну суму понад 680 тисяч гривень. Жертвами розбійних нападів стали мешканці Одеської, Херсонської та Львівської областей.

Досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють причетність зловмисників до подібних кримінальних правопорушень, вчинених на території інших областей України.

magnolia За матеріалами ВК ГУНП у Львівській області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *