На що департамент інфраструктури в Сумах витратив півмільярда

загрузка...

Директор департаменту інфраструктури міста Олександр Журба під час публічного звіту про виконання бюджетних програм розповів, що на виконання завдань і функцій департаменту в 2020 році передбачалися витрати в сумі 514,42 млн. грн.

На видатки за програмою «Керівництво та управління у відповідній сфері в містах, селищах, селах і територіальних громадах» передбачили 13,538 млн. грн., «Організація і проведення громадських робіт» — 109 тис. грн., «Експлуатація та техобслуговування житлового фонду» — 14,188 млн. грн., «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства» — 47,4 млн. грн., «Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів» — 15,32 млн. грн. , «Інша діяльність, пов’язана з експлуатацією ЖКГ» — 100 тис. грн., «Забезпечення функціонування підприємств, установ і організацій, які надають житлово-комунальні послуги »- 6,61 млн. грн.,« Організація благоустрою населених пунктів »- 260,828 млн. грн.,« Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства »- 3,255 млн. грн.,« Будівництво об’єктів житлово-комунального господарства »- 13,157 млн. грн. та ін.

Читати також: У Сумах ще один пенсіонер віддав шахраєві понад 30 000 гривень

Також за рахунок бюджету Сумської міської територіальної громади було проведено поточний ремонт, водовідведення, очищення водонапірної башти в В. Піщаному, очищення свердловини в Піщаному, виконано капремонт чинного каналізаційного колектора на вул. Ремісничої, надано фінансову підтримку КП «Міськводоканал» на суму 40 млн. грн. (Для оплати вартості спожитої електроенергії, охорони водозаборів і очисних споруд, придбання водопровідних і каналізаційних люків і т.д.), капремонт 11 ліфтів на умовах співфінансування, виготовлена ​​проектно-кошторисна документація на капремонт трьох ліфтів, проведено експертне обстеження дев’яти ліфтів тощо.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *