На Сумщині чоловіка судили за обмін 100 доларів США

загрузка...

Нещодавно в Глухові відбулася не зовсім звичайна історія – у чоловіка були конфісковані 100 доларів, які він щойно обміняв. Більш того, справа була передана до суду, який постановив оштрафувати правопорушника на 454 гривні. Ситуація з обміном валюти сталася на території Глухівської автостанції, передає hlukhiv.info.

Читати також: У Сумах протягом двох місяців усі бажаючі зможуть пройти тест на ВІЛ-інфекцію

На засіданні фігурант справи визнав свою провину. Суд, вислухавши доводи правопорушника, прийшов до висновку, що в діях чоловіка є склад злочину про адміністративне порушення згідно закону ст. 162 КУпАП, оскільки обмін був проведений незаконним шляхом із порушенням правил валютних операцій.

Вибираючи вид та міру стягнення, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, суд призначив йому покарання у вигляді попередження.

Грошові кошти, вилучені як речовий доказ про правопорушення для розгляду в суді, були повернуті власнику. Однак, чоловікові доведеться заплатити судовий збір в розмірі 454 гривні.

Приїжджайте до Сум. Біля Центрального ринку вільно здійснюється обмін валют і завдяки лояльному ставленню поліції там нікого не штрафують.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *