На Сумщині деякі підрозділи міграційної служби працюватимуть в обмеженому режимі

загрузка...

«ЧЕРВОНА ЗОНА» та робота в умовах карантину: як працюємо і що змінює новий перерозподіл зон за кольорами!!! ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!!

Від завтра, 27 жовтня, деякі територіальні підрозділи Управління, у зв’язку із запровадженням в країні з 26 жовтя нового карантинного зонування в окремих регіонах та на їх окремих територіях, працюватимуть в обмеженому режимі.

Так, Сумський міський відділ (вул.Нижньохолодногірська, 8, м.Суми), Сумський районний відділ (вул.Іллінська, 97, м.Суми) та Лебединський міський відділ (вул.Героїв Майдану, 23, м.Лебедин) прийматимуть громадян з питань надання адміністративних послуг тричі на тиждень (віторок, четвер та субота) з 10.00 до 14.00.

Частково обмежується і перелік адмінпослуг. Обслуговуватимемо виключно з наступних питань:
☑️ оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) замість втраченого або викраденого (у тому числі оформлення ID-картки замість втраченого або викраденого паспорта громадянина України у формі книжечки);
☑️ оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;
☑️ вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;
☑️ оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживає за кордоном;
☑️ посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

☝️ Видача виготовлених документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус, сформованих довідок та витягів здійснюватиметься у звичайному режимі, але з врахуванням встановленого графіку роботи на період карантину.

❗️Обслуговування суб’єктів звернення за іншими напрямами, у тому числі попередньо записаних в електронну чергу, здійснюватися не буде (особи, які здійснили попередню оплату адміністративних послуг, зможуть скористатися оплаченою квитанцією пізніше – після скасування карантину).
НАДАННЯ консультацій в телефонному режимі і надалі залишається доступним. Контакти територіальних підрозділів та апарату Управління доступні на офіційному веб сайті служби: dmsu.gov.ua.

Номер телефону «гарячої лінії» Управління — 61-01-55

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *