На Сумщині начальницю відділу кадрів мерії звільнили за «чорну магію» (відео)

Завідуюча відділу кадрів мерії міста Ромни, на Сумщині, підсипала «мертву землю» колегам під кабінети. Після того, як це з’ясувалося, жінка звільнилася «за власним бажанням», звинувачуючи, при цьому, мера в бажання позбутися неї.

У міськраді міста Ромни Сумської області стали помічати, що під двері деяких кабінетів хтось кілька разів підсипав землю. «Знаючі» люди говорили, що так чинять з землею з кладовища, щоб насолити комусь. Називали це «чорною магією». Незабаром камера відеоспостереження зафіксувала, як жінка нахиляється і щось розсипає біля дверей. Про це розповіли в сюжеті телепрограми «Спецкор».

Цією жінкою виявилася завідувачка сектором управління персоналом виконкому. Працівники міськради категорично відмовилися говорити з журналістами про те, що трапилося. Погодився лише мер міста Олег Стогній, в приймальні якого теж був проведений «магічний» ритуал. Він сказав, що після появи відео викликав співробітницю і в присутності колег попросив пояснити, що вона робила.

Читати також:На Сумщині патрульні зупинили авто, яке знаходиться у розшуку

«Сидить, мовчить, очима тільки водить», — розповів мер.

Незабаром після інциденту завкадрами звільнили. У міськраді запевняють, що «за власним бажанням». Героїня відеоролика вважає відео фальсифікованим і особистою помстою міського голови. Про це вона сказала журналістам телефоном, мовляв, мер захотів її звільнити відразу, як вступив на посаду. Місцевий священик назвав подібні дії з землею з кладовища проявом язичництва. У магічні ритуали він не вірить і радить не звертати уваги на безглузді вчинки. Однак, кабінети в міськраді, після того, що сталося, на всякий випадок, освятили.

© 2021 Інформаційне агентство ASPI

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.