На Сумщині перевірять протипожежну безпеку у будинках престарілих, хостелах, пансіонатах, дитсадках

загрузка...

Після трагічної пожежі в Харкові, Уряд створив комісію для розслідування причин трагедії та ініціював проведення перевірок схожих закладів по всій Україні

Сьогодні під головуванням заступника Голови Національної поліції України Олександра Фацевича відбулася відеоселекторна нарада з приводу трагічної події 21 січня 2021 року в Харкові, під час якої у пожежі загинули літні люди.

Завдання поліції – зробити все, аби унеможливити подібні випадки в майбутньому.

На нараді обговорювалися питання щодо прийняття участі поліції в перевірках таких об’єктів як готелі, пансіонати, хостели, приватні будинки для літніх людей, інтернатів, в яких проживають люди з особливими потребами тощо.

Читати також:Винуватця смертельної ДТП, який втік з місця події, засуджено до 5 років позбавлення волі

«До перевірок щодо безпечного проживання в таких установах людей, буде залучатися не лише поліція, — наголосив начальник ГУНП в Сумській області Олександр Анохін. — Планується створити відповідні рейдові групи на місцях, до яких, крім поліцейських, увійдуть представники органів місцевої влади, Міністерства соціальної політики, медичні працівники, ДСНС».

Законність відкриття, умови функціонування та стан протипожежної безпеки перевірять на всіх об’єктах підвищеного ризику. Це державні та приватні будинки для людей похилого віку, центри реабілітації алко- та наркозалежних осіб, готелі, пансіонати, хостели, приватні дитячі садочки та інші.

Довідково. 21 січня 2021 року у місті Харкові у приватній будівлі, переобладнаній під будинок для людей похилого віку, сталася жахлива пожежа. За попередньою інформацією, у приватному будинку проживали 33 особи похилого віку, 15 осіб загинуло, 11 надається медична допомога, інші розшукуються.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *