На Сумщині підозрювані в резонансному злочині можуть опинитися на волі

Сумською обласною прокуратурою затверджено та 30 квітня 2021 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох чоловіків, які напали на родину підприємців у м. Кролевець. Оскільки в Кролевецькому районному суді всі судді брали участь у зазначеному кримінальному провадженні під час досудового слідства, вони не можуть слухати справу по суті.

Однак на даний час обвинувальний акт не направлений до Сумського апеляційного суду для визначення підсудності. При цьому зволікання можуть привести до того, що обвинуваченим не будуть продовжені запобіжні заходи, відтак та вони будуть звільнені з-під варти.

Читати також: У Сумах дачі засипає золою з відстійника ТОВ «Сумитеплоенерго»

Мова йде подію, що сталась у м. Кролевець 24 жовтня 2020 року. Тоді двоє чоловіків у форменому одязі поліцейських, погрожуючи господарю квартири та його дружині ножем і предметом, схожими на пістолет, вимагали гроші та цінності. Подружжя почало чинити опір, розпочалась сутичка, а потім і стрілянина.

Один нападник втік, а іншого господар квартири затримав. 30 жовтня 2020 року в Харкові затримали втікача. У потерпілого зламана щелепа, поранення голови гумовою кулею – загалом 42 рани, у потерпілої відкушений палець на руці та 27 ушкоджень.

На даний час обвинувачені в СІЗО. Дії одного кваліфіковано як закінчений замах на умисне вбивство та привласнення владних повноважень з використанням форменого одягу (ч. 2 ст. 15/п. 9 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 187 та ч. 2 ст. 353 КК України). Інший відповідатиме за скоєння розбійного нападу у форменому одязі (ч. 3 ст. 187 та ч. 2 ст. 353 КК України).

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *