На Сумщині підписали меморандум про взаємодію між обласним відділенням асоціації об’єднаних територіальних громад, облдержадміністрацією та обласною радою

Ухвалили Меморандум про взаємодію між облрадою, облдержадміністрацією та регіональним відділенням Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Підписи під документом поставили їх голови Віктор Федорченко, Василь Хома та Юрій Яремчук.

Підписанти переконані, що взаємодія між органами обласної влади та місцевого самоврядування сприятиме децентралізації та пришвидшенню реформ, а в кінцевому підсумку — покращенню життя жителів Сумщини. «Коли ми об’єднані, ми — сильні, — підкреслив голова ОДА Василь Хома. — А наше спільне завдання — побудова сильної і заможної України».

Довідково. Асоціація ОТГ як загальноукраїнське об’єднання місцевого самоврядування є недержавною, неполітичною, некомерційною організацією, яка вже об’єднала понад 490 нових громад з усіх регіонів України.

Читати також: У Сумах біля будівлі Зарічного райсуду знайшли пістолет

На Сумщині зі створених 38 до Асоціації об’єднаних територіальних громад наразі входить 25 ОТГ (у яких проживає 207,8 тис. жителів області), а в Україні — 490.

А ось чи буде від цього меморандуму користь для мешканців регіону або це черговий піар з боку влади, ми дізнаємося вже дуже скоро.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *