На Сумщині підприємство оголосило винагороду в 100 000 гривень за інформацію, яка допоможе знайти зловмисників

загрузка...

Нагороду про зловмисників оголосила група «Агротрейд»

«На нашому підприємстві ТОВ «Мир-12» група озброєних осіб за попередньою змовою викрали близько 4 тонн засобів захисту рослин.

Група АГРОТРЕЙД пропонує винагороду у 100 000 гривень за інформацію про зловмисників.

Возможно, это изображение (в помещении)

У ніч з 25 на 26 травня у с. Мазівка Путивльського району Сумської області на складах агропромислового підприємства ТОВ «Мир-12» (Група АГРОТРЕЙД) група невідомомих осіб за попередньою змовою розбили цегляну стіну з тильного боку складу та викрали близько 4 тонн засобів захисту рослин.

Зловмисники вибили стіну розміром 80 на 80 см у задній стіні складського приміщення та через неї винесли каністри з засобами захисту рослин. Камери спостереження були направлені на головний вхід до приміщення. З місця події поліцією вилучено сліди взуття, тканини та слід транспортного засобу, яким, ймовірно, були вивезені каністри.

Читати також: У Псел знову скинули фекалії (відео)

У Путивльському районі діє ціле угрупування озброєних зловмисників. Сьогодні вони виламують стіни, а потім будуть різати голови охоронцям. Ще невідомо, чи залишився б охоронець живим, якби він застав зловмисників на гарячому. Також велике питання: а хто купує цю крадену сировину?

Ймовірно, йдеться про запровадження цілої схеми поставки-збуту краденої сировини. Це не окремий випадок, а проблема, яка має всі ознаки системної.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Для повідомлення будь-якої інформації, яка може бути корисна у розслідуванні даного інциденту Група АГРОТРЕЙД встановила винагороду у розмірі 100 000 гривень. Просимо звертатись за телефоном на гарячу лінію 0 (800) 30-10-70″ -йдеться в повідомленні.

ДАЛІ БУДЕ…

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *