На Сумщині підсилять заходи безпеки під час тривог

За словами першого заступника керівника обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА, наразі розроблено проєкт відповідного розпорядження, яким унормовуються обмежувальні заходи. Перш за все, вони стосуються перебування у місцях масового скупчення, торговельних закладах, торгово-розважальних центрах під час сигналу повітряної тривоги задля убезпечення відвідувачів та персоналу закладів.

Тож під час робочої зустрічі з керівниками міст, районів, громад, представниками торговельних закладів та торгово-розважальних центрів було обговорено ряд принципових пунктів і проблемних питань.

Вимогою безпеки є призупинення роботи закладів та обслуговування клієнтів під час повітряної тривоги, а також обмеження одночасного перебування відвідувачів у приміщенні.

Оскільки відповідальність за безпеку у своїх закладах несуть їх керівники, останнім слід негайно потурбуватися про заходи безпеки. Так, зазначені установи мають неодмінно бути оснащені об’єктовою системою оповіщення, інтегрованою у місцеву систему.

Крім того, повинен бути чітко відпрацьований механізм евакуації людей, оснащення спеціальними вказівними знаками до укриттів та підготовлений персонал, навченим діям у надзвичайних ситуаціях. Для того, щоб максимально звільнити евакуаційні шляхи, рекомендовано зменшити біля закладів кількість паркомісць.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.