На Сумщині поліцейські встановлюють особи шахраїв, які виманили у довірливих громадян більше 150 000 гривень

Жертвами зловмисників стали мешканці обласного центру та Сумського району. Громадяни повірили невідомим телефонним співрозмовникам, у результаті чого втратили всі свої заощадження. За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження та ведуть пошуки аферистів.

У першому випадку по допомогу до поліцейських звернулася 51-річна мешканка м. Суми та повідомила, що їй зателефонував невідомий та, представившись співробітником банку, повідомив, що з її банківської картки хтось намагається списати кошти. Для того, щоб зберегти заощадження, невідомий порекомендував перерахувати гроші на іншу картку, номер якої він продиктував. Заявниця так і зробила, перерахувавши на невідому банківську картку більше 56 000 гривень.

Того ж дня до поліції звернувся 33-річний чоловік та розповів, що знайшов у мережі Інтернет об’яву щодо продажу авто із закордону. Зв’язавшись нібито з продавцем, чоловік перерахував йому на картку 2 600 доларів. Після чого продавець перестав виходити на зв’язок.

У поліції за всіма фактами відкрили кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках яких проводяться заходи щодо встановлення осіб зловмисників.

Співробітники поліції вкотре звертаються до громадян із проханням недовіряти невідомим співрозмовникам, ким би вони не називалися. Будьте пильними та обережними! Не дайте жодного шансу аферистам збагатитися за Ваш рахунок!

Відділ комунікації поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *