На Сумщині поліцейський погрожував зброєю жінці з дитиною (відео)ОНОВЛЕНО

загрузка...

На Сумщині патрульний поліцейський погрожував пістолетом жінкам з дитиною. Причина – за півтори години до того вони зайшли в продуктовий магазин без масок.

Відео опублікували в групі ФБ «СТОП корупції»

«Це сталось у місті Путивль. Дорогою до наметового містечка туристки зайшли в АТБ без масок. На зауваження продавчині – повернулися до машини та зайшли повторно вже у засобах захисту. На місці були поліцейські, які провели з ними бесіду.

Через півтори години ті ж правоохоронці впіймали жінок на вулиці та почали вимагати підписати протокол про адміністративне правопорушення, наголошуючи на необхідності йти у відділок.

загрузка…


«Зловмисниці» сіли в машину, щоб забрати паспорти. А потім вирішили поїхати з місця. Поліцейські почали кидатись на машину, а один із них дістав пістолет. Під дулом пістолета жінок змусили вийти з машини з метою притягнення до адмінвідповідальності за відсутність масок.

На Сумщині поліція затримала чоловіка, який мало не вбив свого односельця

Був складений адмінпротокол. Жінкам загрожує до 17 тис. грн штрафу. А чи складуть протокол на поліцейських, які, схоже, перевищили свої службові обов’язки? Відповідь пишіть у коментарі» — написали у спільноті.

Ми звернулися до патрульної поліції за коментарями і нам пояснили, що на відео працівник ГУНП а не патрульної поліції. Відповідно тепер ми звернулися за коментарями до ГУНП.

Версія поліції

У поліції пояснюють, що події мали місце 20 серпня. Три жінки увійшли до АТБ без масок, нівіть не відреагувавши на зауваження охорони супермаркету, яка і викликала поліцію. Правоохоронці попросили пред’явити документи, на що жінки відповіли, що документи в машині. Сівши в машину, жінки поїхали, але через деякий час знову потрапили в поле зору поліції, які їх зупинили.

Замість того, щоб пред’явити документи, водій почала рух в бік поліцейського, що ним було розцінено як загроза. Згідно ст.46 ЗУ «Про поліцію» він дістав зброю і попередив водійку, що в разі, якщо вона продовжить рух, він має право застосувати її. В результаті на всіх трьох жінок був складений матеріал за ст 44-3 (Порушення правил карантину), а на водія ще й за ст.185 КуАП (непокора поліції). В даний час проводиться службова перевірка.

Опубліковано Один дома Сумы Вівторок, 1 вересня 2020 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *