На Сумщині ряди окружних прокуратур поповнили 18 новопризначених прокурорів

Наказом керівника Сумської обласної прокуратури Олексія Тубельця на 18 вакантних посад в окружних прокуратурах призначено прокурорів, які успішно пройшли конкурс відповідно до Порядку проведення добору на зайняття вакантної посади прокурора, затвердженого наказом Генерального прокурора від 10.01.2020 № 11, та стажування в Тренінговому центрі прокурорів України й практичну підготовку в органах прокуратури.

У середу, 29 грудня 2021 рокув урочистій обстановці новопризначені прокурориприсягнули присвятити свою діяльність служінню Українському народові і Україні, неухильно додержуватися Конституції та законів України, сприяти утвердженню верховенства права, законності та правопорядку, з гідністю нести високе звання прокурора.

Читати також: У Сумах — ДТП на вул. С.Табали: травмовано троє людей

Керівник обласної прокуратури побажав новопризначеним прокурорам успіхів і наснаги в роботі та висловив сподівання, що вони захищатимуть права й свободи людини і громадянина, чесно, сумлінно та неупереджено виконуватимуть свої службові обов’язки задля забезпечення належного виконання функцій, покладених на прокуратуру.

Довідково: в Охтирську та Шосткинську окружні прокуратури призначено по 5 прокурорів, ще 8 прокурорів поповнили ряди Роменської окружної прокуратури.

Пресслужба обласної прокуратури

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *