На Сумщині розшукували молодих жінок з їх малолітніми дітьми

загрузка...

Протягом доби поліцейські Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області двічі розшукували молодих жінок з їх малолітніми дітьми. Перша подія сталась 2 лютого, коли на лінію 102 зателефонував чоловік та повідомив, що його дружина з дворічною дитиною виїхала з одного з населених пунктів Роменського району та не приїхала до місця мешкання у м.Суми.

До пошуків зниклих долучився весь особовий склад Сумського РУП. В ході з’ясування обставин події було встановлено, що жінка раніше висловлювала наміри не повертатись до чоловіка з причин конфлікту, що виник між ними. В ході відпрацювання можливих місць перебування матері і дитини працівниками ювенальної превенції було встановлено їх місцезнаходження у м.Суми.

Читати також: На Сумщині судитимуть жінку, яка ножем завдала смертельного поранення знайомому

Інша подія відбулась ввечері того ж дня. На лінію 102 зателефонувала жителька одного з населених пунктів Роменського району та повідомила, що її сестра з восьмирічним сином кілька днів назад поїхала до м.Суми і з того часу на зв’язок не виходить. Знову ж до пошуків були залучені майже всі працівники Сумського РУП.

Возможно, это изображение (ребенок, стоит и в помещении)

Виявлено, що жінка мала проблеми з рядом фінансових установ, де взяла в кредит гроші. Останній раз її бачили на автовокзалі м.Суми 29 січня. Завдяки злагодженим діям працівників кримінальної поліції зниклих знайшли в м.Суми в одній з квартир, які здаються в оренду. Жінку з дитиною повернули додому.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *