На Сумщині сім’ї із 14 дітьми, у яких згорів будинок, зібрали кошти на нове житло (відео)

На Сумщині сім'ї із 14 дітьми, у яких згорів будинок, зібрали кошти на нове житло. Відео

На Сумщині багатодітній сім’ї, яка втратила будинок під час пожежі, зібрали кошти на нове житло. Гроші для сім’ї з 14 дітей та 9 дорослих вдалося назбирати завдяки небайдужим людям та місцевим підприємцям.

Попередній будинок сім’ї із села Коровинці згорів через коротке замикання. Тоді ж люди втратили всі речі, гроші та документи. Про це йдеться в сюжеті ТСН (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Одна з доньок постраждалих розповідає, що під час пожежі тільки дивом всі залишилися цілими. З палаючого будинку малюків виносили просто на город. Полум’я було такої сили, що через температуру вибухав шифер і розліталися шибки.

Одразу після події погорільців поселили в сільській амбулаторії. Небайдужі люди стали приносити туди одяг та речі першої необхідності. Крім того, завдяки місцевим жителям та двом аграрним підприємствам за нетривалий період вдалося зібрати кошти на нове житло.

Також небайдужі люди віддали постраждалим багато речей та меблів. Подарунки багатодітній сім’ї, зокрема, збирали школярі, рятувальники та військові. Навчені гірким досвідом господарі насамперед вирішили замінити в будинку електропроводку, щоб уникнути нових пожеж.

obozrevatel

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *