На Сумщині суд виправдав обвинувачених у справі щодо активістів сумського Євромайдану

загрузка...

Суд виправдав обвинувачених у справі щодо активістів сумського Євромайдану

Експрокурора та слідчу у справі щодо активістів сумського Євромайдану виправдали. Вирок ухвалив 7 жовтня Білопільський районний суд.

Колишню слідчу обвинувачували у притягненні 27 січня 2014 року свідомо невинного євромайданівця до кримінальної відповідальності. За аналогічним звинуваченням проходив і колишній прокурор сумської прокуратури: за притягнення до кримінальної відповідальності двох невинуватих.

“Прокурор не надав суду жодного належного та допустимого доказу вини обвинувачених”, — йдеться у повідомленні.

Тому суд визнав їх невинуватими у пред’явленому обвинуваченні за частиною 2 статті 372 Кримінального кодексу України та виправдав у зв’язку з недоведеністю винуватості у вчиненні зазначеного злочину.

Прокуратура вважає, що доказів щодо винуватості обвинувачених зібрано достатньо. Про це Суспільному повідомила речниця прокуратури Сумської області Наталя Науменко. За її словами, вони є належними та допустимими. З таким рішенням суду категорично не погоджуються і готують апеляційну скаргу, додала вона.

На Житомирщине нашли мертвым 23-летнего военнослужащего из Сумщины

Справа стосується затримання сумських мітингувальників під час Революції Гідності 26 січня 2014 року. Тоді Володимир Шульга завів протестувальників до приміщення Сумської облради під приводом проведення прийому городян ним, як народним депутатом. Вночі відбувся силовий штурм міліцією людей, які сиділи в фоє, на першому поверсі облради.

У цій справі допитали 54 свідки.

На цьому відео — кадри подій 2014 року.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *