На Сумщині продавчиня намагалася уникнути штрафу за продаж алкоголю неповнолітньому

загрузка...

Тростянецький районний суд Сумської області нещодавно ухвалив рішення, яким відмовив у задоволенні позову про скасування постанови, якою на продавчиню накладено штраф в розмірі 1700 грн. за продаж алкогольного напою 17-річному хлопцю, пише ntgazeta.com.ua.

Під час судового розгляду встановлено, що у листопаді 2020 року позивачка, працюючи в одному з магазинів, продала неповнолітньому хлопцю пляшку вина, що відразу було виявлено працівниками поліції. На підставі протоколу правоохоронця адміністративна комісія при виконавчому комітеті Тростянецької міської ради Сумської області у грудні 2020 року винесла постанову про притягнення жінки до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Зазначену постанову позивачка вважала незаконною, оскільки заперечила факт даного продажу та зазначила про відсутність доказів вчинення нею правопорушення, а тому просила постанову скасувати. Адміністративна комісія заперечила проти позову, зазначивши, що твердження позивачки про відсутність доказів вчинення нею правопорушення спростовуються наданими суду матеріалами справи.

Читати також: Навіть тут крадуть: команда сумського мера використовує чужі публікації на сторінці Лисенка в Фесбуці

Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що факт продажу позивачкою алкогольного напою неповнолітній особі підтверджується копією фіскального чека, поясненнями неповнолітнього, рапортом інспектора поліції та іншими матеріалами справи. Наразі рішення суду не набрало законної сили, воно може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *